Ota meihin yhteyttä!

Voit myös soittaa suoraan 045-6007140, niin jutellaan lisää ja sovitaan tapaaminen.

Lähetä meille tarjouspyyntö tästä.

Henkilöstö.

Yhteystiedot

NAKIA-Isännöinti

Mo Isännointi

Revenuu

Y-tunnus: 1536031-6

Ostolaskut: ostolaskut@nakia.fi

Myynti/Osto: toimisto@nakia.fi

 

Toimipaikat:
Kauppakatu 18 LT 1, 60100 SEINÄJOKI
Puh. 045-6007140
info@nakia.fi
Avoinna Ma-Pe 09.00-15.00

Seurapuistikko 6 C 24, 61300 KURIKKA
Puh.044-7060071
kurikka@nakia.fi
Avoinna Ma-pe 10.00-14.00

Vestersundinkatu 5, 68620 PIETARSAARI
Puh. 0500-419797
toimisto@nakia.fi
Avoinna sopimuksen mukaan

Tasalanaukio 1, 21200 RAISIO
Puh. 02-4368700
raisio@nakia.fi
Avoinna 09.00-15.00

Gummeruksenkatu 5, 40100 JYVÄSKYLÄ
Puh. 0400-510032
jyvaskyla@nakia.fi
Avoinna 09.00-15.00

 

Henkilöstö

Nakia Seinäjoki

Kaj Laukkanen

Kaj Laukkanen

Toimitusjohtaja IAT

045-6007140
kaj@nakia.fi

Meri Hämäläinen

Meri Hämäläinen

Toimistosihteeri

Satu Siltanen

Satu Siltanen

Kirjanpitäjä,Taloushallinnon ammattitutkinto

045-1177140
toimisto@nakia.fi

Nakia Raisio

Jukka Merisaari

Jukka Merisaari

Isännöitsijä IAT -tek

044-703 1671
jukka@nakia.fi

Maria Rantakangas

Maria Rantakangas

Isännöitsijä IAT, PerusTEK, KPT1

044-720 6190
maria@nakia.fi

Eveliina Huhta

Eveliina Huhta

Toimistosihteeri Tradenomi (AMK)

044- 713 8065
raisio@nakia.fi

Nakia Kurikka

Tarja Haanpää

Tarja Haanpää

Toimistosihteeri

044-7060071
kurikka@nakia.fi

Sari Piltonen

Sari Piltonen

Isännöitsijä harjoittelija

045-6007140
sari@nakia.fi

Nakia Jyväskylä

Nils Willberg

Nils Willberg

Kirjanpitäjä

0400-510032
jyvaskyla@nakia.fi